PASLAUGOS

UAB „DEIMTRANSA“ vykdo tarptautinį bei vietinį (į / iš Europos, Rusijos, Tolimosios Rusijos, Lietuvoje) smulkių krovinių pervežimą. Taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR) ir krovinius su temperatūriniu režimu.

UN-boxes-2

Mūsų įmonė gali pervežti Jūsų pilnus krovinius į / iš Europos (ir Europos ribose), Rusijos, Tolimosios Rusijos. Taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR) ir krovinius su temperatūriniu režimu.

1

UAB „DEIMTRANSA“ kokybiškai ir operatyviai gabena didelių ir mažų gabaritų, pilnus ir dalinius, su temperatūriniu režimu, ADR krovinius. Vietinio krovinių pervežimo paslaugą teikiame visoje Lietuvos teritorijoje.

deimtr

UAB „DEIMTRANSA“ teikia sandėliavimo paslaugas, siekiant užtikrinti, kad visi Jūsų kroviniai būtų tinkamai apsaugoti ir laiku pasiektų reikiamą adresą, atliekame perkrovimo darbus.

3

Iškilus skubaus krovinio pervežimo būtinybei, UAB „DEIMTRANSA“ per 24–48 val. gali pristatyti nedidelius (iki 2 t) krovinius Lietuvoje ir Europoje.

Express_Lager_6_720x268

Siekdama savo klientus apsaugoti nuo papildomų rūpesčių, painių ir daug laiko atimančių muitinės procedūrų, UAB „DEIMTRANSA“ teikia muitinės tarpininko paslaugas. Paruošiame muitinės dokumentus eksportui, importui į Rusiją, atstovaujame klientui muitinėje, padedame gaunant leidimus, pažymas, sertifikatus, konsultuojame muitinės formalumų klausimais. Rūpinkitės savo verslu, o mes pasirūpinsime visomis Jūsų krovinių pervežimo procedūromis!

muit

UAB „DEIMTRANSA“ organizuoja pilnai sukomplektuotų, dalinių ir pavojingų krovinių (ADR) gabenimą iš Europos šalių į Tolimąją Rusiją. Ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su mūsų partneriais dėka, tarptautinius pervežimus vykdome saugiai, operatyviai ir profesionaliai.

rus